Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUG KARLSSON (1934-1997): "Voici notre maison, voici mon coeur, entrez", signerad och daterad Pug Karlsson -72, blandteknik på papper, ca 27x38 cm
528634
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här