Pug Karlsson blandteknik

Pug Karlsson blandteknik
Pug Karlsson blandteknik
Pug Karlsson blandteknik
Pug Karlsson blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUG KARLSSON (1934-1997): "Voici notre maison, voici mon coeur, entrez", signerad och daterad Pug Karlsson -72, blandteknik på papper, ca 27x38 cm

528634

2018-03-20