Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLANDAT BOKVÄSEN (ca 140).
Parti blandat bokväsen, mest 1800- och 1900-tal.
C:a 140 volymer. Blandat skick ej kollationerade.
Proveniens: Sten Ringselle (1949-2017), svensk antikvariatsbokhandlare som 1992 startade Antiquaria i Göteborg.
Se text!
528637
2018-03-22