Blandat bokväsen, ca 140 vol.

Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Blandat bokväsen, ca 140 vol.
Blandat bokväsen, ca 140 vol.

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLANDAT BOKVÄSEN (ca 140).
Parti blandat bokväsen, mest 1800- och 1900-tal.

C:a 140 volymer. Blandat skick ej kollationerade.

Proveniens: Sten Ringselle (1949-2017), svensk antikvariatsbokhandlare som 1992 startade Antiquaria i Göteborg.

Se text!

528637

2018-03-22