Fåtöljer Klinte Tord Björklund IKEA

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, förkromad metall samt cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, patina

528645

2018-03-20