Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, specismen C, signerad J Coignard, bladmått 68x52 cm
528669
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här