James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, specismen C, signerad J Coignard, bladmått 68x52 cm

528669

2018-03-20