Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, s.k. Huntingtable, mahogny, etikettmärkt G.T Rackstraw Worcester, England, 1900-talets andra hälft höjd ca 54, 150x49, utfälld 91 cm
Ytskador
528680
2018-03-20