B Rooke

B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke
B Rooke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNARD ROOKE (England, född 1938), vas, lampfot, glaserat stengods, 1970-tal, signerade, höjd ca 26-34 cm

528734

2018-03-20