Gustaf Hertzberg

Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAF HERTZBERG (1832-1878): "Fästmansbrevet", signerad och daterad A. G. Hertzberg 1869, ca 44x37 cm

528742

2018-03-20