A Daydream ishink Australien

A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien
A Daydream ishink Australien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, "A Daydream", grönlackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av äpple, botten märkt A Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 19 cm

Bucklor och slitage

528751

2018-03-25