Berit Koenig rölakan
Closed
2018-03-20
528753
| Sold for | 9 000 SEK |
| Estimate | 14 000 SEK |
BERIT KOENIG, rölakan, matta, Svensk Hemslöjd, signerad SH BK, ca 252 x 173 cm
Slitage, skadade fransar