Märta Måås-Fjetterström Grön äng

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng", rölakan, formgiven 1929, rölakan, signerad AB MMF, ca 250x171 cm

Smärre slitage, enstaka frans saknas

528770

2018-03-20