Birger Carlstedt

Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt
Birger Carlstedt

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) Stilleben
Sign. Olja på duk 73x60 cm.

528774

2018-03-22