Ragnar Ungern

Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern
Ragnar Ungern

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

RAGNAR UNGERN (1885-1955) Ängsvioler
Sign. 1950. Olja på pannå 13x16 cm.

528777

2018-03-20