Hänge och örhängen med trappslipade citriner

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, hänge med 1 trappslipad citrin, ca 7.17 ct, längd ca 1.5 cm, örhängen med trappslipade citriner, totalt ca 4.22 ct, stift, höjd ca 3.3 cm, totalvikt ca 10 g

Några mindre nagg, bruksslitage

528796

2018-03-22