Hänge och örhängen med trappslipade citriner
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, hänge med 1 trappslipad citrin, ca 7.17 ct, längd ca 1.5 cm, örhängen med trappslipade citriner, totalt ca 4.22 ct, stift, höjd ca 3.3 cm, totalvikt ca 10 g
Några mindre nagg, bruksslitage
528796
2018-03-22