Edward William Wyon relief

Edward William Wyon relief
Edward William Wyon relief
Edward William Wyon relief
Edward William Wyon relief
Edward William Wyon relief
Edward William Wyon relief

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD WILLIAM WYON (England, 1811-1885), efter, relief i alabaster, signerad och daterad E.W. Wyon Sculp. 1848, diameter ca 17 cm

Ramskador, märken

528811

2018-03-20