Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): Komposition med fågel, ur Derriere le Miroir 1964, signerad i trycket, färglitografi, ca 34x25,5cm
Zustandsbeschreibung
528814
2018-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner