Braque färglitografi ur Verve

Braque färglitografi ur Verve
Braque färglitografi ur Verve

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): Komposition med fågel, ur Derriere le Miroir 1964, signerad i trycket, färglitografi, ca 34x25,5cm

Zustandsbeschreibung

528814

2018-03-20