Jean-Louis Forain efter
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN-LOUIS FORAIN (Frankrike, 1852-1931), efter: (4), "Au café" samt "A Bullier", "Promeneurs", ´´Le Bouquet", osignerade (signerade i trycket), etsningar, ca 15,5x11,5 cm samt 9,5x15, 12x16 cm, senare avdrag från originalplåtar
Oramade, 1 med fläckar/skador
528832
2018-03-21