Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Erik Gustav", karmstol, björk, ylleklädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, sprucken karm
528842
2018-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här