Carl Malmsten Erik Gustav

Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav
Carl Malmsten Erik Gustav

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Erik Gustav", karmstol, björk, ylleklädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, sprucken karm

528842

2018-03-21