Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, stengods, i form av fågel, stämpel signerad, delvis glaserad, höjd ca 7,2 cm
Obetydliga nagg på näbb och en vigge
528851
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här