Tyra Lundgren

Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, stengods, i form av fågel, stämpel signerad, delvis glaserad, höjd ca 7,2 cm

Obetydliga nagg på näbb och en vigge

528851

2018-03-25