Supsked

Supsked
Supsked
Supsked
Supsked
Supsked
Supsked

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1979, totalvikt ca 42 g, stämplad "Handmade" samt numrerad 2824. I originalförpackning, medföljande engelskspråkig historik. Längd 15 cm.

528853

2018-03-23