Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
150 EUR
SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1979, totalvikt ca 42 g, stämplad "Handmade" samt numrerad 2824. I originalförpackning, medföljande engelskspråkig historik. Längd 15 cm.
528853
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här