Soffa petroleumblå

Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå
Soffa petroleumblå

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i blå sammet, svängda framben, längd 160 cm

Senare klädsel, slitage

528854

2018-03-20