Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1960-tal, 4-lådig, fanér i teak, beslag i mässing, svartlackerad benställning, höjd ca 90, 65x39,5 cm
Smärre slitage/märken
528857
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här