Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1960-tal, 4-lådig, fanér i teak, beslag i mässing, svartlackerad benställning, höjd ca 90, 65x39,5 cm

Smärre slitage/märken

528857

2018-03-20