Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), figurkomposition, monogramsignerad EH Mantel, olja på duk, ca 101x150 cm

Smärre färgbortfall

528895

2018-03-21