Carl Trägårdh oljemålning

Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): "Korna vattnas" signerad och daterad 1897, olja på duk, 59 x 81 cm

528903

2018-03-21