Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISVATTENKANNA, porslin, "Svenska Amerika Linjen", omkring 1900-talets mitt, gul fond med dekor av tre kronor i blå cirkel. Höjd 13 cm.
Retuschering samt krackelering
528921
2018-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här