Kina 1800-tal porslin

Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin
Kina 1800-tal porslin

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ASK MED LOCK, SKÅL, ASSIETT, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, varierande dekor, diameter ca 14 cm, askens längd ca 19 cm

Kuntoraportti

Slitage, nagg

528938

Päivämäärä:

2018-03-21