Kina 1800-tal porslin
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ASK MED LOCK, SKÅL, ASSIETT, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, varierande dekor, diameter ca 14 cm, askens längd ca 19 cm
Kuntoraportti
Slitage, nagg
528938
Päivämäärä:
2018-03-21