Lenzkrich bordsur

Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur
Lenzkrich bordsur

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, verket märkt Lenzkirch, rotfaner, höjd ca 20, längd ca 31 cm

Pendel och nyckel finns att avhämta på utlämningen

528948

2018-03-21