Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, verket märkt Lenzkirch, rotfaner, höjd ca 20, längd ca 31 cm
Pendel och nyckel finns att avhämta på utlämningen
528948
2018-03-21