Samiskt hantverk

Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BÄLTE, samiskt, dekor och beslag i förgylld metall, 1800/1900-tal, längd 117cm

Normalt slitage, Kläppringar saknas med delvis skadade/saknade öglot

528966

2018-03-24