Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BÄLTE, samiskt, dekor och beslag i förgylld metall, 1800/1900-tal, längd 117cm
Normalt slitage, Kläppringar saknas med delvis skadade/saknade öglot
528966
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här