Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer i blått och i gult, signerade och numrerad Oscar Reuterswärd 103/150 och en ea, färglitografier, bladmått ca 73x55 cm resp 62,5x47cm

Kuntoraportti

Oramade, 1 med mindre kantreva

528973

Päivämäärä:

2018-03-22