Oscar Reuterswärd
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer i blått och i gult, signerade och numrerad Oscar Reuterswärd 103/150 och en ea, färglitografier, bladmått ca 73x55 cm resp 62,5x47cm
Kuntoraportti
Oramade, 1 med mindre kantreva
528973
Päivämäärä:
2018-03-22