Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, Fritz Hansen, supercirkel, stämpel- och etikettmärkt, kromade spännben, bordsskiva i bok, höjd ca 70 cm, 130x130 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

528992

2018-03-21