Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNIV, samearbete, 1900-talets början, nordsamisk typ med dekor av blommor och renar, genombruten, längd 28cm
Knivskaftet med skada, lagad och nerskuren läderhylsa, slitage
528994
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här