Skrivbord Heinrich Roepstorff

Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff
Skrivbord Heinrich Roepstorff

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, Heinrich Roepstorff, Danmark, 1950/60 tal, fanerat i teak, kromad benställning, tre lådor, längd 110, bredd 50, höjd 68 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, smärre lagningar

529020

2018-03-25