Ljusstakar Mats i Taserud

Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud
Ljusstakar Mats i Taserud

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus vardera, skulpterat trä, signerade Mats Taser, 1933, höjd ca 27 cm

Bruksslitage

529042

2018-03-21