Bertil Valiien skulptur

Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur
Bertil Valiien skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, i form av en flaska, polykroma insmälta objekt samt texten BÄSK, signerad B Vallien, numrerad 14/25, höjd 30,5 cm

529055

2018-03-21