Roland Svensson Menföresbåten

Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S., 235/310, färglitografi, 38x32 cm

Gulnad

529069

2018-03-21