Vasile Grigore

Vasile Grigore
Vasile Grigore
Vasile Grigore
Vasile Grigore
Vasile Grigore
Vasile Grigore

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASILE GRIGORE (1935-2012), "Melancolie in trei culori", olja på duk, signerad V Grigore, ca 54x65 cm

529126

2018-03-21