Jacobus Johannes Van Poorten oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOBUS JOHANNES VAN POORTEN (1841-1914): Hamnbild, signerad och daterade 93, olja på pannå, ca 24x35 cm

529131

2018-03-21