Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): ´´Tyrolen´´, signerad och daterad G.Widfors 1910, akvarell, ca 30x44 cm

Vattenskada, gulnad

529132

2018-03-21