Joseph Thors

Joseph Thors
Joseph Thors
Joseph Thors
Joseph Thors
Joseph Thors
Joseph Thors

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEPH THORS (act.1863-1900): Landskap, signerad, olja på duk, ca 45x35 cm

529133

2018-03-21