Rödkrita 1700-tal

Rödkrita 1700-tal
Rödkrita 1700-tal
Rödkrita 1700-tal
Rödkrita 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK OTTO VON UNGE (1746-1832): Landskap med figurer, rödkrita på papper, singerad och daterad Fredrik o v Unge, 1799 ca 34x50 cm

529135

2018-03-21