Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, med vitrindel, 1960-tal, teak, tvådelad, underdel med skåp och lådor, övderdel med hyllor och lådor, höjd 173, 1325x41 cm
smärre slitage och fanérskador
529156
2018-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här