Keith Haring Untitled 1982
Klubbat för:
70 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
KEITH HARING (USA 1958-1990): "Untitled 1982", litografi, daterad, signerad och numrerad med röd penna 39/40 Keith Haring, 3.82, I. 61x91 cm
Edition: 40
Monterad fritt i glasad ram, något gulnad vid kanterna
529164
2018-04-16