Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1800-tal, bemålad, förgyllda detaljer, originalglas, med dekor av lyra samt växtelement, ca 76x34 cm

Delvis renoverad, spegelglas med åldersfläckar

529191

2018-03-21