Akvarell Kina

Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Kina, motiv av änder, akvarell, kalligrafi samt sigill, ca 91x37 cm

529192

2018-03-21