Timo Solin Skulptur

Timo Solin Skulptur
Timo Solin Skulptur
Timo Solin Skulptur
Timo Solin Skulptur
Timo Solin Skulptur
Timo Solin Skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947), Amazon Silver, Skulptur, signerad och numrerad 11/x E.A. delvis bemålad plåt, höjd ca 29,5 cm med sockel, orginalkartong medföljer

529198

2018-03-28