Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947), Amazon Silver, Skulptur, signerad och numrerad 11/x E.A. delvis bemålad plåt, höjd ca 29,5 cm med sockel, orginalkartong medföljer
529198
2018-03-28