Michael Schilkin

Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin
Michael Schilkin

Klubbat för:

3 200 EUR

Utropspris

3 000 EUR

MIKAEL SCHILKIN, keramikskulptur, Apa, signerad Schilkin, Arabia, 1950-tal, grönbruntonad glasyr, höjd 20 cm.

529201

2018-04-23