Olle Almgren oljemålning

Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914), "Järnboden, Harg, Roslagen", signerad och daterad Olle Almgren 1961, olja på duk, 32x35 cm

Smärre krackeleringar

529234

2018-03-21