Louis Sparre (tillskrivna) oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): (2), tillskrivna, varav en betitlad "Gata i Simrishamn", och en otydligt signerad "Sp..." olja på pannå, 17,5x23,5 cm

529263

2018-03-21