Mattel Barbie Ken och Skipper

Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper
Mattel Barbie Ken och Skipper

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL BARBIE, KEN OCH SKIPPER, 3 st, 1960-tal, Fashion Queen Barbie med perukstock, Ken samt Midge, ca 30 blandade plagg övervägande original samt kartong till Ken medföljer, dessutom medföljer jubileums Barbie "Golden Anniversary 1945-1995" i förpackning

Barbie med skadade "örhänges" hål, Ken med slitet här, slitage

529276

2018-03-28