Mattel Barbie Ken och Skipper
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTEL BARBIE, KEN OCH SKIPPER, 3 st, 1960-tal, Fashion Queen Barbie med perukstock, Ken samt Midge, ca 30 blandade plagg övervägande original samt kartong till Ken medföljer, dessutom medföljer jubileums Barbie "Golden Anniversary 1945-1995" i förpackning
Barbie med skadade "örhänges" hål, Ken med slitet här, slitage
529276
2018-03-28